Tipy na výlety Děčín a České Švýcarsko

Hotel Česká Koruna - ubytování Děčín
ZAMÓWIENIE ONLINE
+420 412 516 104
info@hotelceskakoruna.cz
Menu

Propozycje wycieczek - Miasto Děčín i okolice

 

Region Děćína jest niewielki, ale to bardzo interesujące okolice. Děčín położony jest w najbardziej znanej przyrodniczej krainie Czech. Znajdują się tutaj Łabskie Piaskowce i Park Narodowy Czeska Szwajcaria, które razem ze Szwajcarią Saksońską w niemieckim kraju Sachsen, tworzy wyjątkowy obszar przyrodniczy w Europie.

 

To miejsce ze swoją romantyczną ale i dramatyczną scenerią przyrody przyciąga wiele ludzi. Znajdziecie tutaj skalne wąwozy, niesamowite widoki, lasy, niezwykłe twory skalne itd

 

To wszystko składa się na klejnoty tej ziemi. 

 

Lorem ipsum sit dolor amet idiotia congenitalis pl

 

Propozycje na aktywność sportową w Děčínie i okolicach

Hotel Česká Koruna jest partnerem akcji Rowerzyści Mile Widziani. Szlak rowerowy biegnie niedaleko hotelu. 

 www.cyklistevitani.cz

Labská stezka - asfaltowa, rowerowa ścieżka również dla rolkarzy wiodąca doliną Łaby

www.labskastezka.cz

Plavecký areál Děčín (Aquapark) - oddalony od hotelu około 10min. Jest to jeden z najnowocześniejszch ośrodków sportowych. Znajdziesz tam otwarte i kryte baseny, basen dla małych dzieci i różne wodne atrakcje - ślizgawki, jacuzzi, sauny, solaria, fitness, masaże itd

www.dcsportovni.cz

Golf - niedaleko od miasta Děčína około 15km - 20 min jazdy autem

www.golfjanov.cz

Wypożyczalnia łodzi i pontonów

www.zahranice.com

Wypożyczalnia rowerów, rowerów elektrycznych i wózków do nich

www.cyklopujcovna.com

 

Děčínský zámek a Růžová zahrada Zámek leží v samotném středu města Děčína, nedaleko Hotelu Česká Koruna. Patří mezi největší a historicky nejvýznamnější objekty svého druhu v Čechách. Po několika přestavbách dospěl do podoby barokně klasicistního zámku.
Děčínský zámek a Růžová zahrada Zámek leží v samotném středu města Děčína, nedaleko Hotelu Česká Koruna. Patří mezi největší a historicky nejvýznamnější objekty svého druhu v Čechách. Po několika přestavbách dospěl do podoby barokně klasicistního zámku.
Pravčická brána Největší přirozená skalní brána v Evropě, považovaná za nejkrásnější přírodní útvar Českého Švýcarska, symbol oblasti. Cestou naleznete stezky a schodiště na jednotlivé vyhlídky, výletní zámeček Sokolí hnízdo s muzeem a stylovou restaurací.
Rozhledna Belvedér Nejstarší upravená vyhlídka Českého Švýcarska asi 130 metrů nad hladinou Labe. Výhled do hlubokého kaňonu řeky Labe.
Hřensko Atraktivní plavby na pramicích soutěskami řek Tiché a Divoké Kamenice s mnoha skalními útvary. Vodopád v Edmundově soutěsce, zajímavé skalní kaple.
Tiské skály Krásné pískovcové útvary, které jsou součástí CHKO. Tiské stěny jsou přírodní památkou – bizardním skalním městem.
Plavba lodí do Drážďan Romantická plavba lodí skalním kaňonem Českého Švýcarska, labskými zátokami, pod hradem Königstein, místy, která již v roce 1831 obdivoval i Hans Christian Andersen.
Plavba lodí do Míšně Plavba labským kaňonem do Míšně s programem a prohlídkou Popelčina zámku Moritzburg při zpáteční cestě autobusem.
Pastýřská stěna Romantická napodobenina hradu je postavena na 150 metrové skále na levé straně řeky Labe s nádherným panoramatickým výhledem na Děčín a okolí.
ZOO Děčín ZOO leží nedaleko centra Děčína, 100 m nad rušným městem na vrcholu Pastýřské stěny. Krásné umístění ZOO v lesoparku nabízí návštěvníkům klidné a příjemné prostředí pro jejich výlet.
Piknikový koš Pro romantické duše, rádi na recepci zapůjčíme piknikový koš.