Tipy na výlety Děčín a České Švýcarsko

Hotel Česká Koruna - ubytování Děčín
ZAMÓWIENIE ONLINE
+420 412 516 104
info@hotelceskakoruna.cz
Menu

Propozycje wycieczek - Miasto Děčín i okolice

 

Region Děćína jest niewielki, ale to bardzo interesujące okolice. Děčín położony jest w najbardziej znanej przyrodniczej krainie Czech. Znajdują się tutaj Łabskie Piaskowce i Park Narodowy Czeska Szwajcaria, które razem ze Szwajcarią Saksońską w niemieckim kraju Sachsen, tworzy wyjątkowy obszar przyrodniczy w Europie.

 

To miejsce ze swoją romantyczną ale i dramatyczną scenerią przyrody przyciąga wiele ludzi. Znajdziecie tutaj skalne wąwozy, niesamowite widoki, lasy, niezwykłe twory skalne itd

 

To wszystko składa się na klejnoty tej ziemi. 

 

 

 

Děčínský zámek a Růžová zahrada Zámek leží v samotném středu města Děčína, nedaleko Hotelu Česká Koruna. Patří mezi největší a historicky nejvýznamnější objekty svého druhu v Čechách. Po několika přestavbách dospěl do podoby barokně klasicistního zámku.
Děčínský zámek a Růžová zahrada Zámek leží v samotném středu města Děčína, nedaleko Hotelu Česká Koruna. Patří mezi největší a historicky nejvýznamnější objekty svého druhu v Čechách. Po několika přestavbách dospěl do podoby barokně klasicistního zámku.
Pravčická brána Největší přirozená skalní brána v Evropě, považovaná za nejkrásnější přírodní útvar Českého Švýcarska, symbol oblasti. Cestou naleznete stezky a schodiště na jednotlivé vyhlídky, výletní zámeček Sokolí hnízdo s muzeem a stylovou restaurací.
Rozhledna Belvedér Nejstarší upravená vyhlídka Českého Švýcarska asi 130 metrů nad hladinou Labe. Výhled do hlubokého kaňonu řeky Labe.
Hřensko Atraktivní plavby na pramicích soutěskami řek Tiché a Divoké Kamenice s mnoha skalními útvary. Vodopád v Edmundově soutěsce, zajímavé skalní kaple.
Tiské skály Krásné pískovcové útvary, které jsou součástí CHKO. Tiské stěny jsou přírodní památkou – bizardním skalním městem.
Plavba lodí do Drážďan Romantická plavba lodí skalním kaňonem Českého Švýcarska, labskými zátokami, pod hradem Königstein, místy, která již v roce 1831 obdivoval i Hans Christian Andersen.
Plavba lodí do Míšně Plavba labským kaňonem do Míšně s programem a prohlídkou Popelčina zámku Moritzburg při zpáteční cestě autobusem.
Pastýřská stěna Romantická napodobenina hradu je postavena na 150 metrové skále na levé straně řeky Labe s nádherným panoramatickým výhledem na Děčín a okolí.
ZOO Děčín ZOO leží nedaleko centra Děčína, 100 m nad rušným městem na vrcholu Pastýřské stěny. Krásné umístění ZOO v lesoparku nabízí návštěvníkům klidné a příjemné prostředí pro jejich výlet.